KONST / Litografier / Färglitografi 13656303
nr 1365 6303
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/390. Motivet: 37x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:41:43
150 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg